Gimnastyka Thera Cane

Jest to szkolenie z zakresu gimnastyki z wykorzystaniem przyrządu Thera Cane ® , który stosowany jest przez fizjoterapeutów, pacjentów i sportowców na całym świecie. To zestaw ćwiczeń poprawiający elastyczność i funkcjonowanie układu ruchu. Jest to jedna z najdoskonalszych form rozluźniania i uelastyczniania mięśni. Efekty odczuwane już po pierwszych ćwiczeniach, dla każdego, bezpiecznie i bez wysiłku.

Dla kogo szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do osób poszukujących ciekawej i skutecznej pracy z pacjentem, w klubie fitness czy klubie sportowym. Szkolenie przeznaczone jest dla instruktorów zajęć ruchowych oraz fizjoterapeutów pragnących poszerzyć swój warsztat pracy. Gimnastyka Thera Cane ® przeznaczona jest dla osób w różnym wieku i różnej kondycji fizycznej. Zarówno dla osób zdrowych jak i osób cierpiących na dolegliwości bólowe. Jest doskonałym środkiem profilaktycznym pozwalającym zachować zdrowe i silne stawy przez długie lata. Stosowana przez sportowców pozwala uniknąć wielu kontuzji i podnosi możliwości organizmu.

Na czym polega?

To ćwiczenia oparte na samodzielnym masażu Thera Cane ® połączonym z ćwiczeniami rozciągającymi. Skuteczna w terapii bólu, sztywności mięśni i stawów. Ćwiczenia dobierane są w zależności od potrzeb na różne partie ciała. Pomagają zrozumieć ćwiczącemu jego ciało i ciągle doskonalić jego możliwości. Jest to szkolenie z zakresu gimnastyki z wykorzystaniem przyrządu Thera Cane ® , który stosowany jest przez fizjoterapeutów, pacjentów i sportowców na całym świecie. To zestaw ćwiczeń poprawiający elastyczność i funkcjonowanie układu ruchu. Jest to jedna z najdoskonalszych form rozluźniania i uelastyczniania mięśni. Efekty odczuwane już po pierwszych ćwiczeniach, dla każdego, bezpiecznie i bez wysiłku.


Aktualności

Aktualnie brak nowych wiadomości