Produkt

Uwolnij się od bólu.

Z pomocą opatentowanego przyrządu Thera Cane ® możesz poradzić sobie nawet z najbardziej uciążliwymi dolegliwościami ( bóle między łopatkami, bóle bioder, pleców itd.) Pozwala on na szybkie i skuteczne rozluźnienie mięśni w nawet najbardziej niedostępnych częściach ciała. Jeżeli dokucza Ci ból, sztywność mięśni i stawów to Thera Cane ® został zaprojektowany z myślą o Tobie.

Jak działa Thera Cane ?

Ucisk mięśni przy pomocy Thera Cane ® powoduje zwiększenie ilości tlenu docierającego do mięśni. Rozluźnia bolesne miejsca, przez co poprawia funkcjonowanie mięśni i stawów. Poprawa krążenia w mięśniach zwiększa ich wydolność i możliwości efektywnej pracy.

Praktyczne zastosowanie

Wszyscy mamy mięśnie, które bardzo często bolą. Czasami są one bardzo dyskretne, a czasami wręcz nie pozwalają na wykonywanie prostych czynności ( odkurzanie, mycie głowy). Bóle mięśni to także piekący ból między łopatkami, sztywność karku, ból biodra podczas chodzenia i stania, kłucie w klatce piersiowej, czy barku. Chciałbyś wtedy sobie pomóc dotknąć i rozmasować bolące miejsca, ale nie masz takich możliwości (np. trudno jest dotknąć się między łopatkami). Dodatkowo samemu trudno jest zastosować wystarczająco mocny i głęboki ucisk.

Thera Cane ® pozwala na zastosowanie głębokiego ucisku mięśni kręgosłupa, karku, bioder, ramion, nóg gdziekolwiek… i my pokazujemy jak to zrobić!

Udowodnione rezultaty

Tysiące lekarzy i fizjoterapeutów na całym świecie używa i poleca swoim pacjentom Thera Cane ®, nie wyobrażając sobie prowadzenia terapii bólu bez tego urządzenia. Nie ma skutków ubocznych i przede wszystkim likwiduje przyczynę bólu.

Możliwości

Thera Cane ® przynosi ulgę w bólach, sztywności, tkliwości i napięciu mięśni. W łatwy i prosty sposób rozluźnia miejsca, które potrzebują ukojenia. Osobiste zaangażowanie w leczenie swoich dolegliwości pozwala na zwiększenie kontroli nad własnym zdrowiem. Dzięki Thera Cane ® lepiej poznasz swoje ciało i będziesz miał nad nim kontrolę. Od teraz będziesz wiedział gdzie jest źródło Twojego bólu i jak je zlikwidować.Aktualności

Aktualnie brak nowych wiadomości